Blauwe saffier en Moissanite Zig Zag Helix oorbel in goud
Reguliere prijs
£299.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Voeg een vleugje elegantie toe aan je look met deze prachtige zigzagoorbel van blauwe saffier en moissanite, met twee ronde geslepen blauwe saffieren in griffenzetting, samen met kleine ronde geslepen moissanite bezaaid met een uniek zigzagontwerp. Deze sierlijke oorbel is perfect voor Helix-, Tragus-, Kraakbeen- of Bovenkwabpiercing en wordt geleverd met een platte sluiting aan de achterkant voor een comfortabele en veilige pasvorm. Bovendien is het klaar om cadeau te doen in onze kenmerkende sieradendoos.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-BODYJ022210175 |
| Lengte | 8 mm |
| Breedte | 4 mm |
| Hoogte | 2 mm |
| Gewicht | 0,68 g (bij benadering) |
| BLAUWE SAFFIERINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 2 stuks |
| Totaal gewicht | 0,10 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-2X2 mm-2 stuks |
| Kleur | Blauw |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| MOISSANITE-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 9 stuks |
| Totaal gewicht | 0,04 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1X1 mm-9 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | D-VS1 |
















