Bloem geïnspireerd zwarte onyx en diamanten verlovingsring
Reguliere prijs
£350.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Op zoek naar een tijdloos en betekenisvol cadeau voor je geliefde? Zoek niet verder dan deze prachtige Zwarte Onyx Bloemenring, met een 5 mm rond gesneden zwarte onyx in een griffenzetting, met diamanten accenten op een Roze Bloemenring. Met een totaalgewicht van 1/2 karaat en AAA-kwaliteit ondergaan al onze edelstenen strenge kwaliteitscontroles en zijn ze gecertificeerd op echtheid. Geef een geschenk dat een leven lang meegaat.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS0821187970 |
| Breedte | 6 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Gewicht | 3,28 g (bij benadering) |
| ZWARTE ONYX-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 0,45 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-5X5 mm-1 stuks |
| Kleur | Zwart |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 36 stuks |
| Totaal gewicht | 0,14 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-0,90X0,90 mm-36 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | SI |














