Citrien en Moissanite Sunburst J Hoop Drop Oorbellen
Reguliere prijs
£250.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Straal elegantie uit met onze sunburst J-hoepeloorbellen met citrien en moissanite. Voeg een vleugje sprankeling toe aan elke outfit.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-OORBELLEN112115501 |
| Lengte | 22,4 mm |
| Breedte | 9 mm |
| Hoogte | 5,2 mm |
| Gewicht | 2,24 g (bij benadering) |
| CITRIEN INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 2 stuks |
| Totaal gewicht | 2,20 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Ovaal-6X8 mm-2 stuks |
| Kleur | Geel |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Ovaal |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| MOISSANITE-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 42 stuks |
| Totaal gewicht | 1,02 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,30X1,30 mm-14 stuks Rond-1,60X1,60 mm-28 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | D-VS1 |










