Echte tanzaniet en diamanten Infinity hanger ketting
Reguliere prijs
£422.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
De Infinity-hanger is gemaakt van massief goud en omhuld met ronde vorm Tanzanite in Prong-zetting en diamanten stenen in Pave-zetting. De edelsteen wordt als solitaire in het midden van de hanger geplaatst. Dit is een prachtig sieraad om uw dame bij elke gelegenheid cadeau te doen.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-PENDANT102024913 |
| Lengte | 19,7 mm |
| Breedte | 10 mm |
| Gewicht | 3,68 g (bij benadering) |
| TANZANIET-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 0,54 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-5X5 mm-1 stuks |
| Kleur | Blauw |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 25 stuks |
| Totaal gewicht | 0,15 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-0,80X0,80 mm-1 stuks Rond-1X1 mm-24 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | SI |








