Ethiopische opaal bloem verlovingsring met diamantaccent
Reguliere prijs
£514.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Vier je speciale dag in stijl met de prachtige bloemenverlovingsring, gemaakt van hoogwaardig goud. Deze adembenemende ring heeft een prachtige Ethiopische opaal met ronde vorm in het midden, prachtig geaccentueerd door diamanten stenen, waardoor het een werkelijk charmante keuze is voor de gelegenheid. Met een totaalgewicht van 2,5 karaat en een AAA-kwaliteitsbeoordeling is deze ring het toonbeeld van luxe en elegantie. Alle edelstenen zijn gecertificeerd en ondergaan een strenge kwaliteitscontrole, waardoor de hoogste kwaliteit en vakmanschap worden gegarandeerd.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS0821202713 |
| Breedte | 7,5 mm |
| Hoogte | 14 mm |
| Gewicht | 4,16 g (bij benadering) |
| ETHIOPISCHE OPALEN INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 2,00 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-8X8 mm-1 stuks |
| Kleur | Regenboog |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Accent |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 30 stuks |
| Totaal gewicht | 0,35 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-0,90X0,90 mm-6 stuks Rond-1,10X1,10 mm-6 stuks Rond-1,30X1,30 mm-12 stuks Rond-1,50X1,50 mm- 6 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Accent |
| Kwaliteitsgraad | SI |


















