Certified Lab gemaakt Ruby Simple Eternity Ring in goud
Reguliere prijs
£245.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Maak de speciale dag van uw dierbaren nog gedenkwaardiger met deze prachtige Full Eternity Ring. Deze ring is versierd met Round Cut Lab Created Ruby in een unieke zwevende setting en is gemaakt van massief goud voor een luxueus tintje. Geef het geschenk van eeuwige vreugde en geluk met deze prachtige eeuwigheidsring.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS0821232465 |
| Breedte | 2,5 mm |
| Hoogte | 2,5 mm |
| Gewicht | 1,04 g |
| LAB GEMAAKT RUBY-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 24 stuks |
| Totaal gewicht | 3,48 karaat |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-3X3 mm-24 stuks |
| Kleur | Rood |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Zwevende instelling |
| Kwaliteitsgraad | AAAA |














