Hartvorm Moissanite Crossover verlovingsring in goud
Reguliere prijs
£291.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Deze Solitaire-verlovingsring presenteert subtiel een prachtige hartvormige Moissanite ingebed in het midden met een zwevende halo en heeft een gekruiste schacht versierd met glimmende moissanite-edelstenen. Hemels vervaardigd in goud om een stijlstatement te maken.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS0921396639 |
| Breedte | 10 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Gewicht | 3,60 g |
| MOISSANITE-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 43 stuks |
| Totaal gewicht | 2,05 karaat |
| Afmeting (ongeveer) | Hart-7X7 mm-1 stuks Rond-1,20X1,20 mm-22 stuks Rond-1,30X1,30 mm-18 stuks Rond-1,40X1,40 mm-2 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Hart, Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | D-VS1 |










