3 CT kussen gesneden blauwe saffier Solitaire Stud Earring
Reguliere prijs
£258.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Versier jezelf met deze Solitaire-oorknopjes, verfraaid met een 7 MM Cushion Cut Gemaakte Blauwe Saffier Solitaire die een vleugje kleur toevoegt en je ensemble verbetert.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-OORBELLEN042014458 |
| Lengte | 7 mm |
| Breedte | 7 mm |
| Gewicht | 1,67 g (bij benadering) |
| LAB GEMAAKT BLAUWE SAPPHIRE-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 2 stuks |
| Totaal gewicht | 5,50 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Kussen-8X8 mm-2 stuks |
| Kleur | Blauw |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Kussen |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAAA |












