Markiezin Emerald en Diamond halve eeuwigheid ring
Reguliere prijs
£299.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Blijf stijlvol en trendy met deze prachtige Half Eternity-ring, met marquise geslepen smaragden en ronde diamanten in een griffenzetting. Deze Half Eternity-ring voor dames voegt een vleugje luxe toe aan elke look.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS0821184920 |
| Breedte | 1,9 mm |
| Hoogte | 2,8 mm |
| Gewicht | 2,24 g (bij benadering) |
| smaragdgroene informatie | |
|---|---|
| Aantal stenen | 8 stuks |
| Totaal gewicht | 0,27 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Marquise-1,50X3,00 mm-8 stuks |
| Kleur | Groen |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Marquise |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 9 stuks |
| Totaal gewicht | 0,09 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,30X1,30 mm-9 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | SI |
















