Milgrain bezelset smaragdgroene eeuwigheidsring
Reguliere prijs
£859.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Deze Full Eternity-band is verfraaid met smaragdgroene edelstenen in ronde vorm die op de volledige band zijn geplaatst in een ringzetting. Een geweldige smaragdgroene ring vervaardigd met Milgrain-versiering.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS052186667 |
| Breedte | 3 mm |
| Hoogte | 2 mm |
| Gewicht | 2,48 g (bij benadering) |
| smaragdgroene informatie | |
|---|---|
| Aantal stenen | 20 stuks |
| Totaal gewicht | 1,40 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-2,50X2,50 mm-20 stuks |
| Kleur | Groen |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Omlijstinginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |














