Minimaal gemaakte zwarte diamanten verlovingsring met diamantaccent
Reguliere prijs
£740.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Een prachtige en tijdloze Teardrop-verlovingsring met een prachtig ontwerp zou een prachtig cadeau zijn voor je partner. Deze ingetogen maar toch elegante verlovingsring heeft een Pear Cut Created Black Diamond in het midden, omringd door een Halo van Ronde Diamant en Zijstenen. De Created Black Diamond Engagement Ring is vervaardigd uit goudkleurig metaal voor een luxueuze afwerking.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS112035154 |
| Breedte | 3,5 mm |
| Hoogte | 11 mm |
| Gewicht | 1,76 g (bij benadering) |
| LAB GEMAAKT BLACK DIAMOND-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 0,85 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Peer-6X8 mm-1 st. |
| Kleur | Zwart |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Peer |
| Instellingstype | 3-polige instelling |
| Kwaliteitsgraad | AAAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 40 stuks |
| Totaal gewicht | 1,00 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,50X1,50 mm-40 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | 3-polige instelling |
| Kwaliteitsgraad | SI |














