Natuurlijke Tahitiaanse parelsolitaire met diamanten filigraanring
Reguliere prijs
£385.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Deze klassieke Solitaire-verlovingsring, verfraaid met Solitaire Ronde Vorm Tahitiaanse Parel, is in het midden gezet met een prachtig bloemig filigran ontwerp omhuld met Ronde Vorm Diamanten. Diamanten ring is samengesteld uit massief goud.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS122046929 |
| Breedte | 8 mm |
| Hoogte | 11,2 mm |
| Gewicht | 3,60 g (bij benadering) |
| TAHITIAANSE PAREL INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 8,09 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-8X8 mm-1 stuks |
| Kleur | Zwart |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 8 stuks |
| Totaal gewicht | 0,08 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,30X1,30 mm-8 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | SI |
















