Bloem geïnspireerd gemaakt blauwe saffier en diamanten verlovingsring
Reguliere prijs
£350.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Ervaar de elegantie van deze verlovingsring met blauwe saffier en bloemen. De bloemvormige gouden metalen band, de sprankelende diamant op de schacht en de stralende blauwe saffier creëren een glamoureuze en klassieke look. Deze Created Blue Sapphire-ring is vakkundig vervaardigd uit goud en is de perfecte keuze voor de modebewuste vrouw.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS0821187959 |
| Breedte | 6 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Gewicht | 3,28 g (bij benadering) |
| LAB GEMAAKT BLAUWE SAPPHIRE-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 0,65 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-5X5 mm-1 stuks |
| Kleur | Blauw |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 36 stuks |
| Totaal gewicht | 0,14 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-0,90X0,90 mm-36 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | SI |














