Ovale Ethiopische Opal Solitaire verlovingsring met diamant
Reguliere prijs
£442.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Grijp deze Solitaire-verlovingsring voor uw speciale exemplaar. Verfraaid met Oval Cut Ethiopische Opaal vastgezet in Prong Setting, terwijl Round en Princess Cut Diamonds op de schacht zijn bezaaid. • Met deze Ethiopische Opaalring onderscheid je je van de massa. Je kunt deze unieke ring cadeau doen aan je speciale persoon als verjaardagscadeau, jubileumcadeau of afstudeercadeau voor haar.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS0821231408 |
| Breedte | 9 mm |
| Hoogte | 4,7 mm |
| Gewicht | 4,10 g (bij benadering) |
| ETHIOPISCHE OPALEN INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 1,33 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Ovaal-8X10 mm-1 stuks |
| Kleur | Regenboog |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Ovaal |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 14 stuks |
| Totaal gewicht | 0,28 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,10X1,10 mm-12 stuks Prinses geslepen-2,50X2,50 mm-2 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond, prinsessenslijpsel |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | SI |





















