Ovale Emerald East West Half Eternity Ring met diamant
Reguliere prijs
£326.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Voeg een modieus tintje toe aan je look met deze prachtige eeuwigheidsring met een ovaal geslepen, in het laboratorium gemaakte smaragd in een tandzetting en geaccentueerd met diamanten stenen.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS0821237653 |
| Breedte | 3 mm |
| Hoogte | 2,2 mm |
| Gewicht | 1,52 g (bij benadering) |
| LAB GEMAAKT EMERALD INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 5 stuks |
| Totaal gewicht | 1,10 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Ovaal-3X4 mm-5 stuks |
| Kleur | Groen |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Ovaal |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 8 stuks |
| Totaal gewicht | 0,20 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,50X1,50 mm-8 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | SI |














