Ovale vorm natuurlijke smaragd drie stenen verlovingsring met diamant
Reguliere prijs
£369.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Vier alle fases van je relatie met een Emerald Three Stone Ring die het verleden, het heden en de toekomst van je unieke liefdesverhaal vertegenwoordigt. Het zet de Drie Stenen van Ovaal Geslepen Smaragd in de schijnwerpers, uniform in het midden gemonteerd om te betoveren met hun aantrekkingskracht. Ronde vorm diamant geeft een bepalend tintje aan de schoonheid van deze Emerald Promise Ring en laat de band aan beide kanten schitteren.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS082221618 |
| Breedte | 4 mm |
| Hoogte | 3 mm |
| Gewicht | 1,60 g |
| smaragdgroene informatie | |
|---|---|
| Aantal stenen | 3 stuks |
| Totaal gewicht | 0,43 karaat |
| Afmeting (ongeveer) | Ovaal-3X4 mm-3 stuks |
| Kleur | Groen |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Ovaal |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 4 stuks |
| Totaal gewicht | 0,02 karaat |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-0,90X0,90 mm-4 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | HI-SI |












