Peervormige Peridot Solitaire hanger met diamanten accent borgtocht
Reguliere prijs
£281.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Verfraai je outfit met deze elegant mooie Solitaire-hanger die is verfraaid met peergeslepen peridot-edelsteen, gezet als een Solitaire in halve ringzetting met diamanten accent
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-PENDANT0821331045 |
| Lengte | 13,5 mm |
| Breedte | 5 mm |
| Gewicht | 2,16 g (bij benadering) |
| PERIDOT-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 0,60 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Peer-5X7 mm-1 st. |
| Kleur | Groen |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Peer |
| Instellingstype | Instelling met halve rand |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 5 stuks |
| Totaal gewicht | 0,04 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-0,80X0,80 mm-1 stuks Rond-0,90X0,90 mm-1 stuks Rond-1,10X1,10 mm-1 stuks Rond-1,20X1,20 mm- 2 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Instelling met halve rand |
| Kwaliteitsgraad | SI |










