Prinses en ronde geslepen Moissanite minimale stapelbare ring
Reguliere prijs
£428.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Deze charmante stapelring is versierd met prinsessen- en rondgeslepen moissanieten voor een elegante keuze. De massief gouden constructie geeft deze minimalistische ring een weelderige uitstraling.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS052180394 |
| Breedte | 1,9 mm |
| Hoogte | 4,2 mm |
| Gewicht | 0,88 g (bij benadering) |
| MOISSANITE-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 18 stuks |
| Totaal gewicht | 0,39 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Prinses geslepen-2X2 mm-3 stuks Rond-1X1 mm-12 stuks Rond-2X2 mm-3 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Prinsesvorm, rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | D-VS1 |














