Ronde geslepen smaragdgroene en gouden ster hanger ketting
Reguliere prijs
£467.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Geef deze ronde halsketting met smaragdgroene hanger uit de Star-collectie aan je geliefde voor haar verjaardag. Deze mei-geboortesteenhanger heeft een gouden versiering en een tandenset.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-PENDANT042170735 |
| Lengte | 18,7 mm |
| Breedte | 12,6 mm |
| Gewicht | 3,28 g (bij benadering) |
| smaragdgroene informatie | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 0,31 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-4X4 mm-1 stuks |
| Kleur | Groen |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |










