Ronde, in het lab gemaakte robijnrode solitaire ring in lotusmandsetting
Reguliere prijs
£217.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Word verliefd op de verbluffende schoonheid van deze Solitaire-ring, met een in ronde vorm gecreëerde robijn, gezet als solitaire in een lotusmandsetting die een opvallende schittering geeft. Deze Ruby Solitaire Ring is gemaakt van massief goud en is absoluut adembenemend en voegt een vleugje elegantie toe aan elke outfit.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS032012541 |
| Breedte | 5 mm |
| Hoogte | 6,5 mm |
| Gewicht | 2,16 g (bij benadering) |
| LAB GEMAAKT RUBY-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 1,37 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-6X6 mm-1 stuks |
| Kleur | Rood |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Lotus-mand-instelling |
| Kwaliteitsgraad | AAAA |










