Ronde Moissanite Vintage geïnspireerde verlovingsring
Reguliere prijs
£231.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Verhoog de schoonheid van uw partner met deze voortreffelijke vintage Moissanite-verlovingsring, voorzien van een ronde Moissanite-steen in een tandzetting met een unieke milgrain-schacht. Deze mooie Milgrain-verlovingsring is vervaardigd van massief goud en is een prachtig en tijdloos stuk waar uw partner dol op zal zijn.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS062016589 |
| Breedte | 5,7 mm |
| Hoogte | 6 mm |
| Gewicht | 2,32 g (bij benadering) |
| MOISSANITE-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 33 stuks |
| Totaal gewicht | 0,78 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-0,80X0,80 mm-6 stuks Rond-1,10X1,10 mm-22 stuks Rond-1X1 mm-4 stuks Rond-5X5 mm-1 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | D-VS1 |














