Sierlijke diamanten twee stenen manchetring in goud
Reguliere prijs
£258.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Voeg een vleugje antieke charme toe aan je sieradencollectie met deze boeiende manchetring. Deze open ring is versierd met twee sprankelende rond geslepen diamanten aan de uiteinden en is gemaakt van massief goud metaal.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS062016760 |
| Breedte | 2,8 mm |
| Hoogte | 2,4 mm |
| Gewicht | 1,76 g |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 2 stuks |
| Totaal gewicht | 0,10 karaat |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-2,10X2,10 mm-2 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | 3-polige instelling |
| Kwaliteitsgraad | HI-SI |












