Smaragd en diamanten open cirkel hanger ketting met ketting
Reguliere prijs
£547.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Voeg een vleugje charme toe met deze open cirkelhanger met ronde vorm van smaragd en diamant, vastgezet in een ringzetting. De Circle-hanger is gemaakt van massief metaal en kan moeiteloos worden gecombineerd met uw casual of geklede kleding voor een prachtige look. Verwen jezelf met deze minimalistische hanger en het is een lief verjaardagscadeau voor haar.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-PENDANT0821339633 |
| Lengte | 16 mm |
| Breedte | 14 mm |
| Gewicht | 2,80 g (bij benadering) |
| smaragdgroene informatie | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 0,31 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-4X4 mm-1 stuks |
| Kleur | Groen |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Bezelinstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 4 stuks |
| Totaal gewicht | 0,12 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,30X1,30 mm-2 stuks Rond-2X2 mm-2 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Bezelinstelling |
| Kwaliteitsgraad | SI |














