Emerald Cut gemaakt blauwe saffier Solitaire Stud Oorbellen
Reguliere prijs
£231.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Voeg een levendig kleuraccent toe aan je look met deze prachtige Solitaire-oorknopjes, versierd met een in achthoekig geslepen blauwe saffieredelsteen, waardoor een werkelijk unieke en opvallende esthetiek ontstaat.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-OORBELLEN062016297 |
| Lengte | 8 mm |
| Breedte | 4 mm |
| Hoogte | 4,5 mm |
| Gewicht | 1,44 g (bij benadering) |
| LAB GEMAAKT BLAUWE SAPPHIRE-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 2 stuks |
| Totaal gewicht | 3,50 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Smaragd geslepen-6X8 mm-2 stuks |
| Kleur | Blauw |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Smaragd geslepen |
| Instellingstype | Instelling met 4 tanden |
| Kwaliteitsgraad | AAAA |












