Solitaire Amethist verlovingsring met diamant
Reguliere prijs
£710.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Deze solitaire ring is een prachtig sieraad en heeft een 6 x 8 mm smaragd geslepen amethist edelsteen gezet in een klauwzetting, geaccentueerd door sprankelende ronde diamanten zijstenen die een vleugje weelde toevoegen. Deze Amethistring voor verloving is perfect voor wie op zoek is naar een embleem van blijvende liefde en verfijning.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS022149486 |
| Breedte | 6 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Gewicht | 1,92 g (bij benadering) |
| AMETHISTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 1,40 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Smaragd geslepen-6X8 mm-1 stuks |
| Kleur | Voilet |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Smaragd geslepen |
| Instellingstype | Klauwenset |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 36 stuks |
| Totaal gewicht | 0,80 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-0,80X0,80 mm-4 stuks Rond-0,90X0,90 mm-20 stuks Rond-1,90X1,90 mm-2 stuks Rond-2,10X2,10 mm- 2 stuks Rond-2,20X2,20 mm-2 Stuks Rond-2,30X2,30 mm-2 Stuks Rond-2,40X2,40 mm-2 Stuks Rond-2X2 mm-2 Stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Klauwenset |
| Kwaliteitsgraad | SI |












