2 CT gecertificeerde Moissanite Solitaire ketting in bezelzetting
Reguliere prijs
£258.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Vergroot de betekenis van uw speciale gelegenheid met deze prachtige solitaire ketting met ronde moissanite in een ringzetting. De Moissanite-ketting heeft een minimalistisch ontwerp en is vakkundig vervaardigd uit massief goud.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-PENDANT072210058 |
| Lengte | 9,5 mm |
| Breedte | 9,4 mm |
| Gewicht | 4,32 g |
| MOISSANITE-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 2,10 karaat |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-8X8 mm-1 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Bezelinstelling |
| Kwaliteitsgraad | D-VS1 |














