4 MM ronde vorm gele saffier solitaire ketting in omlijsting voor dames
Reguliere prijs
£319.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
De heldere, levendige Solitaire-hanger maakt deze ketting een perfecte aanvulling op je jurk. Massief gouden ketting afgewerkt met ronde gele saffier in een ringzetting.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-PENDANT0821338800 |
| Lengte | 5 mm |
| Breedte | 5 mm |
| Hoogte | 3 mm |
| Gewicht | 5,00 g |
| GELE SAFFIERINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 0,34 karaat |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-4X4 mm-1 stuks |
| Kleur | Geel |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Bezelinstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |










