Vintage geïnspireerde zwarte onyx en diamanten verlovingsring
Reguliere prijs
£571.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Het vuur en de schittering van de Black Onyx-verlovingsring zullen op alle manieren voor altijd doorschijnen. Onze vintage verlovingsring geeft je een buitengewoon gevoel op je grote dag. Deze vintage verlovingsring van zwarte onyx is verfraaid met zwarte onyx in ronde vorm in griffenzetting met diamantaccent en details met gouden kralen.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS0821201864 |
| Breedte | 9,5 mm |
| Hoogte | 5,4 mm |
| Gewicht | 2,72 g (bij benadering) |
| ZWARTE ONYX-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 1,20 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-7X7 mm-1 stuks |
| Kleur | Zwart |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Accent |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 40 stuks |
| Totaal gewicht | 0,60 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,20X1,20 mm-14 stuks Rond-1,30X1,30 mm-18 stuks Rond-1,60X1,60 mm-8 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Accent |
| Kwaliteitsgraad | SI |














