Vintage Ruby Solitaire verlovingsring met verrassingsdiamant
Reguliere prijs
£376.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Begin je reis van liefde met deze prachtige robijnrode verlovingsring. Het is verfraaid met ronde vorm robijn in griffenzetting met verrassingsdiamant. Versierd met filigraanontwerp op de helft van de schacht om het een vintage look te geven. Koop deze betoverende Ruby Solitaire-verlovingsring voor de liefde van je leven en laat haar ogen glinsteren.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS0821150364 |
| Breedte | 4,5 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Gewicht | 2,88 g |
| RUBY-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 0,65 karaat |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-5X5 mm-1 stuks |
| Kleur | Rood |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 2 stuks |
| Totaal gewicht | 0,03 karaat |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,20X1,20 mm-2 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | HI-SI |












